Efsane Kasım’da alınması gereken hoşluk eserleri

Musa

New member
Koca bir yılı daha bitirirken, yeni yıl ile biroldukça esere artırım gelecek korkusu ve paniği yaşamaya başladık. Bu kasım indirimleri herkese alması gerekenleri daha uygun fiyata getirebilecekleri bir fırsat sunuyor. Bugünkü yazımızda “Efsane Kasım”da alınması gereken hoşluk mamüllerini bulabilirsiniz.
Tüm yılın en avantajlı devri nihayet geldi. Kasım ayı “Efsane Kasım” adıyla anılan ve bir epeyce eserde o güne kadar görülmemiş indirimlerin uygulandığı bir devir. Gereksiniminiz olan bir epeyce eserde görülmemiş kampanyaların yapıldığı kasım ayı indirimleri ile bir fazlaca eseri bütçenize uygun bir biçimde satın alabilirsiniz. Tüm dünyada elektronikten giysiye kadar aklınıza gelecek bir epey kategoride binlerce eserin tıpkı anda aşikâr bir müddetyle indirime girdiğini düşünmek bile çok heyecan verici. Tüm dünyanın bütün bir yıl boyunca beklediği kasım ayı indirimlerinde aylardır beklediğiniz hoşluk eserleri de büyük bir avantaja dönüşüyor. Bu ayda almak istediğiniz hoşluk ve bakım mamüllerine kesinlikle fırsat vermelisiniz. Pekala Kasım ayı indirimlerinden hangi hoşluk ve cilt bakım eserleri alınmalıdır?

  • 1- FOREO ISSA
    ™
    3 elektrikli diş fırçası %40 indirim / 2.554,30 TL

FOREO’da Efsane Kasım’a özel %40’a varan indirimler bulunuyor. Normal fırçanın ulaşamadığı yerlere ulaşabilen FOREO ISSA
™
3 hibrid fırça uçlarıyla diş, diş etleri ve ağız içi lisan ve yanak bölgelerini tesirli ve nazik bir biçimde temizlemek için yüksek yoğunluklu titreşimler gönderiyor. Manuel diş fırçaları ise uzun müddettir kullanılıyor. Uyarıcı ses ve titreşimlere sahip olmadıkları için yanak içleri ve diş etlerine uygulanan yanlış baskı niçiniyle kanamalara hatta açık yaralara niye olabiliyor.

FOREO ISSA
™
3 patentli Sonik Titreşim teknolojisiyle güçlendirilmiş, tek bir USB şarjı ile 365 güne kadar dayanarak vakitten, güçten ve daima şarj etme zahmetinden tasarruf etmenizi sağlar. Eserle ilgili ayrıntılı bilgi için kesinlikle tıklayın:

  • 2- Braun Silk-épil 9 Flex 9010 Sensosmart Epilatör / Epilasyon 10054674 / 2,899 TL

Braun Silk-épil 9 Flex 9010 Sensosmart Epilatör aleti kasım ayı indirimlerinde %30’a kadar varan bir fırsat sunuyor. ylerin yoğunluğu bireyden bireye göre değişse de herkeste bulunur ve beşerler tarafınca pek sevilmez. Tüylerin çıktığı kısımlar cinsiyete nazaran farklılık gösterse de, bedenin bir fazlaca yerinde varlıklarını sürdürürler. Tüyler, alındıktan belirli bir vakit daha sonra bir daha çıkar.

  • 3- Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici 8819101600 / 424,00 TL

Saçlarınız form almakta inatçıysa ekseriyetle en düzgün saç şekillendirici makineler tavsiye ediilir lakin bu makinelerin hepsi size uygun olmayabilir. yaşamınızı kolaylaştıracak ve süratlice hazırlanmanızı sağlayacak en düzgün saç şekillendirici Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici kasım ayı indirimlerinde kesinlikle almanız gerekenler içinde. Grundig Botanika İyonik Saç Düzleştirici, sizi vakit kaybından kurtaracak pratik, kablosuz saç düzleştiricileri içinde yer alıyor. Lavanta yağlı seramik kaplamadan üretilen düzleştirici, uygulama sırasında saça nemini kaybettirmeden pürüzsüz bir görünüm ortaya çıkarıyor.