Mara Maionchi ve Tiziano Ferro'daki kazı, şarkıcının acı tepkisi

Actinopteri

New member
“Sana her zaman minnettar oldum, sana milyonlarca kez, milyonlarca kez gösterdim, bu yüzden kendime soruyorum: neden bu? Neden şimdi?”. Gibi Tiziano Ferro, sosyal medyada uzun bir paylaşım yaparak Mara Maionchi'ye yanıt vererek, onun yeteneğini ilk fark eden eski menajerin sözlerine duyduğu üzüntüyü dile getirdi.. 'Belve' programında Francesca Fagnani'nin konuğu Maionchi şunları söyledi: “Tiziano Ferro benimle tanıştığı için ne kadar şanslı olduğunu anlamadı. Hem kocamın hem de benim ona sonuçta bu şekilde yardım ettiğimizi düşünmedi. kısmı, o “.

Tiziano Ferro daha sonra gerçeği anlatmaya karar verir. Ferro, “Çocuklarıma öğrettiğim ilk şey 'teşekkür ederim' demek, ikincisi ise 'özür dilerim' demekti”, diye yazıyor Ferro, bu temel değerlerin öneminin altını çiziyor ve ardından Maionchi ile her zaman şu şekilde karakterize edilen sayısız toplantıyı hatırlatıyor: sıcaklık ve karşılıklı sevgi: “Birçok kez buluştuk: Televizyon stüdyoları, konserler, soyunma odaları ve her seferinde birbirimize sarılıp eski güzel günlere güldük. Eğer gerçekten düşündüğün buysa neden bu olayların birinde bana hiç söylemedin? Seni rahatlatırdım, özür dilerdim ve her zaman olduğu gibi sorunsuzca tekrar teşekkür ederdim”.

“'Tiziano Ferro Mara Maionchi' yazdım ve ikimizin de adını içeren yaklaşık 55 bin kayıt çıktı”, diye devam ediyor Maionchi'ye olan sürekli saygısını vurgulayan sanatçı: “Seni kutladığım sayısız röportajı, teşekkürlerin ön planda olduğu albümlerimin kitapçığında teşekkürleri, şaka çağrımızı yayınlayabilirim.Kitabımda veya internette sonsuz sayıda alıntı var – dünyanın tüm dillerinde, çünkü dünyanın birçok yerinde senden ve Alberto'dan bahsettim.” Ferro, gönderisini şu şekilde bir video paylaşarak bitiriyor: onun görüşü “içten bir kucaklaşmayı” temsil ediyor.Belki bir aptalım ama bu bana içten bir kucaklaşma gibi geldi. Ne kadar ayıp, ne kadar üzücü” diye bitiriyor sanatçı, bir miktar melankoliyle.

Ayrıca okuyun