Şarkıcı Meloni’nin onayından sonra Arisa’ya sosyal hakaretler: “Gay Pride’dan vazgeçiyorum”

Actinopteri

New member
Orada olumsuz yorum yağmuru Ve
hakaretler
alınan Kalkmak teşekkür konuşmalarının ardından sosyal medyada Giorgia Meloni şarkıcının katılımını geri çekmesini istedi Eşcinsel Gururu orada bulunduktan sonra davet edildiği Milano ve Roma vaftiz annesi Bu, sanatçının kendisi tarafından Instagram profilinde duyuruldu: “Yaşadığımız an için çok üzgünüm ve umarım zamanla tekrar iletişim kurabiliriz. Şimdilik sadece ağır hakaretler Bazılarınızdan nasıl deşifre edeceğimi bilmiyorum. Bugün organizatörler menajerime, topluluğun bazı üyelerinin bir şekilde katılabilecekleri hipotezi nedeniyle Milano’daki Pride’a katılmamamı tavsiye etti. utandır beniMemnuniyetle gelirdim, ancak böyle özel bir muameleyi hak edecek kadar ciddi bir şey yaptıysam, Roma gururuna katılacağımı bile sanmıyorum” diye yazıyor Arisa.

Yorumlarda, arasında yaratılan iklimin teyidi LGBT topluluğu
+ ve şarkıcı “Toplam cehalet ve özgür kötülük. Artık herhangi bir değerlendirmeyi hak etmiyorsunuz çünkü böyle bir pozisyon alarak bir yüzleşmeye giremezsiniz. en kötü doğru bizi yöneten Meloni’yi seviyor musun? Pekala, kendini kullan ve devam et ve mitinglerinde şarkı söyle. Kötü. Bir kullanıcı, Arisa’nın paylaşımının altına ”Tam bir hayal kırıklığı” diye yazıyor. ”Tatlım, hepimiz kendimizi ifade etmekte özgürüz. Ama seninki bir onaylar Meloni’ye, tamamen açık. Bunda yanlış bir şey yok ve bunu yapmakta tamamen özgürsünüz, ancak bu politika tarafından ikinci sınıf vatandaş olarak tanımlananların sizi bu konuda desteklemesini beklemeyin” diye yazdı başka bir kullanıcı.

‘‘Gerçekten üzgünüm. Gerçekten üzgünüm. Herkesin gururu kutlu olsun, bana da iyi eğlenceler, bir atılım planı bulmanızı ve mutlu olmak için meşru hayallerinizi gerçekleştirmenizi dilerim. Bunu sana gerçekten kalbimin derinliklerinden diliyorum. Eski arkadaşlarımla takılmaya devam edeceğim ve bana söylenecek” diye ekliyor Alisa yazısında. Eleştiri ve hakaretlere bir yanıt da içeriyor: ”Vedalaşmadan önce son bir şey daha yazmak istiyorum – küskün sanatçı devam ediyor – çeşitlilik görüşlerden oluşur, deneyimler ve hayata bakış biçimleri. Orada çeşitlilik zenginliktir. Bunu bana sen öğrettin. insanları kınamayın çünkü o tam olarak senin gibi düşünmüyor, belki oradaki insanlar seni yine de seviyor ama sen öyle düşünmüyorsun. Zaman değişir, anneler ağarır, çiçekler açar sonra solar ve sonra yeniden doğar. Bunun üzerinde çalışmalı ve her zaman buna inanmalısınız. Aşk kartını oynarsan her zaman kazanırsın. Güle güle LGBTQ+ halkı, en iyi dileklerimle” diyerek sözlerini bitiriyor Arisa Instagram’da.

(Alisa Toaff tarafından)