konuklar, önizlemeler, yayınlandığı zaman

Actinopteri

New member
‘Porta a Porta’ bu gece Rai 1’de geri dönüyor. Bruno Vespa’nın programı, her Salı, Çarşamba ve Perşembe, prime time’da yayınlanan programa bağlı olarak akşam geç saatlerde yayınlanacak. Konuklar, siyasi sezonun kahramanları, finans dünyası, iş dünyası ve sendikalardan isimler olacak ve ülkenin yeniden canlandırılması ile ekonomik ve sosyal sağlık için gerekli önlemleri tartışacak.

Programın 29. sayısını açmak için Vespa, bölümü Caivano davasına ayıracak. Yani yarın ev sahibi, Başbakan Giorgia Meloni’nin konuğu olduğu bir zamanda as oynayacak. Önümüzdeki haftalarda ise iki muhalefet lideri M5’lerden Giuseppe Conte ve Demokrat Parti’den Elly Schlein’i takip edecek.

“‘Porta a Porta’nın 28 basımını yapmışsak, bu, bu programda bir şeylerin işe yaradığı anlamına gelir, aynı zamanda gerçekten harika bir editoryal ve teknik ekip sayesinde” iyi derecelendirmelere sahip “buna rağmen – Vespa, sunumu sırasında haklı bir gururla anıldı” program – Canale 5’teki yarışmada ‘Big Brother’ ve ‘Isola dei Famosi’ gibi akşam geç saatlerde %40 paya sahip programlar yer alıyor. Ama aynı zamanda bizi tam anlamıyla katleden iki gece reklam arası vermenin de gururunu yaşıyorum.. Bizimki reklamcılık açısından çok cazip bir program, içinde 8 reklam var ve bu da Rai’ye iki kattan fazla maliyet getiriyor”.