Fedez’in mesajı: “Sosyal ağlardan uzak duruyorum, eşimle olan ilişkinin bununla bir ilgisi yok”

Actinopteri

New member
“Sosyal medyadan olabildiğince uzak durmayı tercih ettiğim bir dönemden geçiyorum. Bu kararımda eşimle olan ilişkimizin hiçbir ilgisi yok, eşime sürekli desteği için gerçekten teşekkür ediyorum. Yakında görüşürüz.” Bu, Fedez’in son haftalardaki sosyal sessizliği ve halkın karşısına çıkmamasını açıklamak için Instagram profiline emanet ettiği mesajdır. Sanremo 2023 Festivali’nin ardından rapçi, eşi Chiara Ferragni ile gerginlik söylentileri arasında web de dahil olmak üzere olay yerinden kayboldu. Bugünün mesajı bir evlilik krizinin gölgesini kaldırıyor. Dün Fedez, Amazon Prime tarafından 9 Mart’tan itibaren sunulacak olan Lol 3: Who gülüyor out out adlı programın sunumunu kaçırdı. Rapçi, sosyal medyada birkaç gündür ve özellikle gazeteci Selvaggia Lucarelli’nin hayır faaliyetleriyle ilgili iddialarını karşılaştırdığı bir dizi videonun yayınlanmasından beri yoktu. Videolarda Fedez, yakın zamanda ortaya çıkan bir tür kekemelik için özür diledi.

Ayrıca oku