Ashley, Marilyn Manson’ı canlandırdı: “Bana tecavüz etmedi, ben yalan söyledim”

Actinopteri

New member
‘The View’da Marilyn Manson’ı tecavüzle suçladı ve şimdi şarkıcının eski kız arkadaşı Rachel Evan Wood tarafından kendisine baskı yapıldığını iddia ederek yalan söylediğini itiraf etti. Sansasyonel açıklama, 2010 yılında Manson ile kısa bir ilişkisi olan 38 yaşındaki Ashley Morgan Smithline’dan geliyor. Yahudi kökenli bir model olan kadın, “Evan Rachel Wood ve ortaklarının tecavüz ve saldırı iddialarını ele alması için yaptığı baskıya yenik düştüğünü” açıkladı. Manson’a karşı bu doğru değildi.”

Kadının suçlamaları çok ciddiydi: 54 yaşındaki Manson’ın kendisine tecavüz ettiğini, üzerinde gamalı haç yazılı bir bıçakla yaraladığını ve cinsel ilişki sırasında elini ağzına götürdüğünü söylemişti. Ancak geçen ay, Smithline’ın Manson aleyhindeki iddiaları reddedildi ve ancak şimdi sanatçının eski sevgilisi iddiaları reddetmeye karar verdi. 35 yaşındaki Wood ve Manson, 2006 ile 2010 yılları arasında birlikteydiler ve kısa bir ilişki yaşadılar.

Gerçeklerin dinamiklerini anlatan model, kendisiyle ilk kez 2020 yılında Gore veya Manson’ın eski asistanı Ashley Walters tarafından iletişime geçildiğini açıkladı. “O ve asistanı tacize uğrayıp uğramadığımı sormak için benimle iletişime geçtiklerinde, onlara bunun olmadığını söyledim -Smithline şimdi anlatıyor- Ama Wood bana travma geçirdiğimi ve bu yüzden hatırlayamadığımı söyledi”. Geçen hafta kadın Manson’dan özür diledi: “Bunu para için yapmadım.” Gerçek adı Brian Warner olan Manson, bir düzineden fazla kadın tarafından cinsel tacizle suçlandı.