“Berlusconi'nin mükemmel sevgilisi, biraz daha az erkek arkadaşı”

Actinopteri

New member
Silvio Berlusconi benim ilk erkeğimdi. Berlusconi'yi her zaman olağanüstü, harika bulmuşumdur. Fiziksel olarak bile. Herkesin kendi zevki vardır, benimki mükemmel. ” Francesca PascalBelve'nin konuğu Francesca Fagnani ile yaptığı röportajda Silvio Berlusconi ile olan ilişkisine dair birçok soruyu yanıtlıyor.

“Ona tam bir şükran borçluyum, sadece bana hayallerime ulaşma olanağını verdiği için değil. Berlusconi en önemli kişiydi. O benim en iyi arkadaşımdı, isteyeceğim bir babaydı, mükemmel bir sevgiliydi, biraz daha az erkek arkadaştı. Kendisi aynı zamanda öğretmenimdi. Her zaman mutlu bir şekilde açık olan ilişkimizin sonuna kadar 49 yaş farkını hissetmedim. Belli ki cep telefonuna, kağıtlarına bakıyordum…” diyor gülümseyerek.

“Güzel kadınlarla yemeye karar verdiği akşam yemekleri hep devam etti. Tanıdıklarına rağmen bana karşı saygısı hiç eksik olmadı. Başka bir yere gitmeme gerek yoktu. Biseksüelliğimi hiçbir zaman Berlusconi'den saklamadım, sonrasında lezbiyen olmadım… Kendisi her zaman büyük bir liberaldi, kendisinin de biraz lezbiyen olduğunu söyledi… Berlusconi ile evlenmeye ihtiyacım yoktu” diye ekliyor. “Kendim olmaya çalışarak ona yakın durmaya çalıştım. Çok mu baskıcıydım? Ben çılgın, dayanılmaz bir baş belasıydım.”

Flörtün başlangıcından bahsediyoruz. Bir akşam Pascale, Berlusconi'nin telefonunu alır ve bunun bir şaka olduğunu düşünür. “Onu geri aramak zorunda kaldım ama cep telefonumda para yoktu, hiçbir şeyim yoktu. Annemin cep telefonunda bile param yoktu… Onu SOS yüklemesiyle aradım… 20 yaşındaydım. Yaşımdayken ailem hem endişeli hem de meraklıydı” flört başladığında. “Zaten doğru olduğunu düşündüğüm şeyi yapardım, beni durduramazlardı.”

'Efsaneler'den bahsediyoruz: “20 milyon euro aldığım doğru değil 'bir kerelik' ve sonra ayda bir milyon… hepsi sahte.” Ya Putin'in 'efsanevi' Letonyalısı? “Gerçek bir Letonyalı değildi, Putin'in ana yatak odasını tasvir eden bir tabloydu. Gerçek bir yatak yoktu. Bu bir hayal kırıklığı mı? Ben de…”.

Pişmanlık mı? “Ona veda edemedim. Eğer onu tekrar görebilseydim ona kocaman sarılırdım.”